Derneğimiz

Ara sıra bir araya gelip sohbet ederken viski içen yedi kişinin, zamanla viski sohbeti de yapar hale gelmesi, sanırız şaşılacak bir durum değil. Herhangi bir markanın sohbeti güzelleştirmesi, farklı bir markanın da sohbeti zenginleştirmesi kaçınılmaz. Elbette ki her bir marka başlı başına bir zevki ve karakteri temsil ediyor.

Benzer zevklere sahip kişiler için bir çatı oluşturma fikri; bir kuruluş oluşturulmasına karar verilmesi için yeterli amaç ve motivasyonu sağladı.

Derneğimiz; dünya viskileri hakkında bilgi sahibi olan, viski tadım hususunda bilgi ve tecrübe sahibi kişilerle, bu konularda bilgi sahibi olmak veya kendini daha da geliştirmek isteyenlerin bir araya gelebileceği, tecrübe ve bilgi paylaşımına olanak veren, aynı zamanda da tüm katılımcıların keyif almasını sağlayan, sosyal bir platform oluşturma amacı ile kurulmuştur. 

Bu çerçevede derneğimiz; yurt içi ve yurt dışı viski tadım faaliyetlerine katılmayı, bu tür faaliyetleri organize etmeyi, yazılı ve görsel medya ile internet ortamı üzerinden tanıtım, toplantı, organizasyon ve atölye etkinleri tertip etmeyi kendine amaç edinmiştir.

18 Yaşından
Büyük müsününüz?